Haki holownicze Brink

Haki holownicze Brink

KATALOG I CENY HAKÓW HOLOWNICZYCH BRINK

Niezawodność w każdym miejscu

Brink International B.V. jest największym w Europie producentem haków holowniczych i zestawów elektrycznych. Prowadząc przedsiębiorstwa filialne w Holandii, Danii, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji, Włoszech, Polsce i Szwecji firma Brink ma możliwość prowadzenia skutecznej i dynamicznej obsługi niemal całego rynku europejskiego. W dowolnym miejscu kontynentu zapewniamy Państwu dostęp do naszych zasobów logistycznych oraz rzetelnej i fachowej obsługi.

Innowacja…

…jest jednym z naszych kluczowych atutów. Opracowaliśmy technologię produkcji zaawansowanych systemów wyczepianych kul haka holowniczego oraz metody redukcji ciężaru haka. Posiadamy szeroką gamę produktów, obejmującą haki holownicze oraz zestawy elektryczne, indywidualnie dopasowane do modelu samochodu. Dzięki ścisłej współpracy z producentami z branży motoryzacyjnej haki do nowych modeli oferujemy już w chwili pojawienia się ich w sprzedaży.

Pomoc techniczna

Podczas szkoleń oraz promocji produktów firma Brink umożliwia korzystanie z bogatego zestawu dokumentów technicznych, publikacji oraz materiałów reklamowych. Na terenie firmy zawsze mile witamy pracowników naszych klientów, którzy odwiedzają nas w celach wizytacyjnych i szkoleniowych. Pomoc techniczną zapewniamy także w miejscach dystrybucji naszych produktów. Jest ona realizowana zarówno poprzez rynek wtórny jak i rynek produktów oryginalnych. W firmie Brink zaopatruje się większość producentów z branży samochodowej, bardzo dynamicznej na rynku europejskim!

Twoja gwarancja – najwyższy standard

Nazwa Brink jest przede wszystkim kojarzona z jakością. Nasze produkty spełniają surowe wymagania norm, przepisów oraz producentów aut. Holenderski RDW, VCA – Agencja Certyfikacji Pojazdów oraz TÜV upoważniły nasz personel kontroli jakości do testowania haków holowniczych w oparciu o własną infrastrukturę firmy. Dodatkowo, firma Brink uzyskała zaświadczenie Lloyd według standardu jakości ISO 9001, QS9000 oraz ISO 14001. Z rąk kilku producentów samochodów otrzymaliśmy także certyfikaty, które potwierdzają zgodność naszej produkcji z ich wewnętrznymi systemami kontroli jakości.

Euro Norma 94/20EC

Zgodnie z projektem CAD oraz FMEA wszystkie haki holownicze są testowane według normy Euro 94/20EC, która dziś obowiązuje już niemal w każdym kraju Unii Europejskiej. Wśród producentów branży firma Brink oferuje najszerszą gamę haków testowanych wg standardów europejskich, tak w wersji wyczepianej automatycznie, półautomatycznie, jak i montowanej na śruby.

Komentowanie jest wyłączone.