O nas

KIM JESTEŚMY?

Firma AUTO STACH została utworzona w 1995 roku. Zajmujemy się głównie dystrybucja i montażem układów wydechowych oraz haków holowniczych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. W ciągu kilkunastoletniej działalności, firma zapewniła sobie silną i stabilną pozycje na mazowieckim rynku motoryzacyjnym.

DZIAŁALNOŚĆ

Stale poszerzamy swoją ofertę. Staramy się spełniać wszelkie oczekiwania klienta oferując najwyższej jakości produkty po atrakcyjnych cenach. Towar do klientów dostarczamy codziennie własnym transportem, a na trasach lokalnych nawet klika razy w ciągu dnia.

Wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowani, mili i chętnie służący pomocą pracownicy gwarantują najwyższy poziom świadczonych usług. Wysoka jakość towarów zapewnia bezpieczeństwo i bez awaryjność w eksploatacji pojazdów. Zatrudniamy fachowców mających wieloletnie doświadczenie w montażu tłumików, złącz elastycznych, strumienic, katalizatorów jak również wszelkich akcesoriów montażowych (uszczelki, wieszaki, obejmy itd.) oraz haków holowniczych.

Obecnie oferujemy ponad 14 000 pozycji tłumików dostępnych w ciągłej sprzedaży. Posiadamy również tłumiki sportowe dedykowane i montażowe oraz końcówki i nakładki ozdobne. Pełna oferta dotyczy również haków holowniczych. Oferujemy haki z kulą odkręcana jak również automaty i półautomaty. Wszystkie haki posiadają homologacje PIMOT. Dynamiczny rozwój Naszej firmy i stale poszerzająca się gama produktów skłoniła nas do rozbudowy powierzchni magazynowej o 1000m2.

OFERTA

Ofertę współpracy kierujemy do warsztatów samochodowych, sklepów i hurtowni motoryzacyjnych. Prowadzimy również obsługę klientów detalicznych oraz instytucji posiadających własne zaplecze transportowe.

Ponadto w Naszej ofercie w ciągłej sprzedaży znajdą Państwo:

  • Elementy układu hamulcowego (klocki, tarcze, bębny, szczęki, cylinderki)
  • Elementy układu zawieszenia (amortyzatory, sprężyny, wahacze, drążki, sworznie itd.)
  • Elementy układu zapłonowego (świece, przewody wysokiego napięcia)
  • Filtry (oleju, paliwa, powietrza, kabinowe)
  • Rozrząd (paski, rolki, napinacze)
  • Układ chłodzenia (termostaty, pompy wody)
  • Układ napędowy (łożyska i piasty, przeguby, sprzęgła)

Komentowanie jest wyłączone.